Zaznacz stronę

O NAS

Jesteśmy producentem profesjonalnego sprzętu scenicznego i studyjnego, który dzięki naszej pasji i doświadczeniu ma szansę stać się nową klasyką na ryku audio. Dobre, sprawdzone rozwiązania łączymy z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami, które w 100% spełnią oczekiwania współczesnych i najbardziej wymagających użytkowników. Zarówno profesjonaliści jaki i amatorzy-hobbyści znajdą w naszej ofercie najodpowiedniejsze rozwiązania dla siebie.

Dzięki ścisłej współpracy z muzykami, realizatorami i producentami muzycznymi, dobrze wiemy jakie są oczekiwania odnośnie dobrego sprzętu audio, a nasze doświadczenie pozwala na pełne zaspokojenie tych potrzeb. Nasza praca oparta na doświadczeniu wykwalifikowanych projektantów i słuchaniu sugestii użytkowników, owocuje tworzeniem funkcjonalnych, najlepszych jakościowo produktów.

Dla kogo?

Muzycy, instrumentaliści, wokaliści, DJ’e, realizatorzy dźwięku, stend-uperzy, aktorzy, konferansjerzy i wszyscy, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań dla swojej działalności scenicznej i zawodowej. Niezależnie, czy mówimy o zastosowaniach profesjonalnych, amatorskich czy hobbystycznych. Mamy ofertę dla wszystkich!

Gdzie?

Małe i duże sale koncertowe, kluby, puby, plenery, szkoły, sale konferencyjne, pokazy, prezentacje, eventy, profesjonalne i domowe studia nagraniowe. Nasze systemy nagłośnieniowe, kolumny aktywne, mikrofony, słuchawki i subwoofery sprawdzą się w różnych warunkach!

Co nas wyróżnia?

Najlepsza jakość brzmienia – nasze urządzenia grają po prostu profesjonalnie, dopracowane parametry techniczne, najlepsze podzespoły skutkują dynamicznym, naturalnym brzmieniem, bez szumów i zakłóceń.

Niezawodność – Crono to przede wszystkim solidne wykonanie, bezawaryjność i niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach koncertowych.

Mobilność i funkcjonalność – nasz sprzęt jest kompaktowy, lekki, łatwy w obsłudze, bardzo przyjazny dla użytkownika. Duże możliwości konfigurowania zestawów nagłośnieniowych, wygodne w użyciu mikrofony USB, lekkie i komfortowe słuchawki do zastosowań studyjnych lub konsumenckich.

Konkurencyjne ceny – dzięki sprawnemu i nowoczesnemu procesowi produkcji, skutecznej kontroli jakości, możemy zagwarantować atrakcyjne ceny i najlepszą jakość. Dzięki temu produkty Crono śmiało konkurować mogą z dużo droższymi produktami innych firm.