Zaznacz stronę

Crono Homerecording Starter Set

Mikrofony

Crono Homerecording Starter Set

Współczesna technologia umożliwia stworzenie półprofesjonalnego studia nagrań w domowym zaciszu i w zasadzie każdy, przy odrobinie chęci może samemu nagrywać i tworzyć muzykę bez narażania się na ogromne wydatki. Dla wszystkich szukających niedrogich i dobrych rozwiązań dla homerecordingu stworzyliśmy Crono Homerecording Starter Set – zestaw, który zawiera podstawowe elementy, niezbędne do tworzenia domowego studia nagrań.

W zestawie znajdziemy:

  • Crono Studio 101 USB M/O – mikrofon pojemnościowy z wyjściem słuchawkowym i złączem USB, które umożliwia bezpośrednie nagrywanie na komputer bez instalowania sterowników. Kompatybilny z systemami Windows / XP / Vistar / Win7 / MAC
  • Crono HP Q3 – słuchawki studyjne o konstrukcji wokół usznej zamkniętej. Bardzo dobra izolacja hałasów z zewnątrz, czyste i naturalne brzmienie oraz wysoki komfort użytkowania.
  • Crono Pop Filter – osłona, która często okazuje się niezbędna podczas nagrywania wokalu. Niwelująca przydźwięki związane z szybko poruszającym się powietrzem oraz zapobiegająca osadzaniu się śliny na mikrofonie.