Zaznacz stronę

Crono RSB-8

Zainteresowanie mobilnymi, niedrogimi i samowystarczalnymi zestawami nagłośnieniowymi skłoniło nas do stworzenia najlepszego tego typu urządzenia na rynku. Crono RSB-8 jest lekki, kompaktowy i przede wszystkim brzmi bardzo dobrze. Jest to rozwiązanie, które kierowane jest nie tylko dla podróżujących muzyków. Zakres zastosowań jest ogromny – od domowych imprez, karaoke po nagłaśnianie apeli, prezentacji i drobnych i przez plenerowych.

Wbudowany akumulator, który może pracować aż do 8 godzin przy pełnej głośności sprawia, że RSB-8 jest idealny dla ulicznych artystów, stand-uperów i aktorów. Złącze USB, czytnik kard SD i komunikacja Bluetooth sprawiają, że mamy możliwość odtwarzania muzyki z dowolnego źródła dźwięku. Nowoczesny wzmacniacz klasy D i dobrej jakości głośnik, gwarantują najlepsze brzmienie.

Inna cechą tego modelu to bardzo łatwa i intuicyjna obsługa, niezaprzeczalna zaleta dla wszystkich, chcących skupić się na swoich występach, bez potrzeby „przedzierania się” przez zawiły interfejs użytkownika.

Specyfikacja techniczna:
Rodzaj Aktywna
Konstrukcja Dwudrożna
Moc 500 W
Głośnik wysokotonowy 3″
Głośnik niskotonowy 8″
Pasmo przenoszenia od 60 Hz
Pasmo przenoszenia do 18 kHz
Poziom ciśnienia akustycznego (max SPL) 96 dB
Złącza XLR in, Jack 6,3mm in, RCA in, USB, SD